19666_4.jpg

Bütün Oda ve Borsalarımız 5 Yıldızlı Hizmet Noktasına Ulaşacak

Oda ve borsa akreditasyon sistemi içerisinde yer alan stratejik plan eğitimi TEPAV'da yapıldı. Eğitim toplantısına katılan TOBB Başkanı M.…

Devamını Oku

img_0849.jpg

Odamızın Akreditasyon Süreci Çalışmaları

21 Ağustos Perşembe günü odamızda Akreditasyon izleme kurulu ve odamız personelinin katılımıyla 3. Akreditasyon süreci çalışmaları yapıldı.

Çalışma…

Devamını Oku

img_0839.jpg

Marmaris GİAD Ziyareti

Marmaris Genç İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman ERDAŞ ve Yönetim Kurulu üyeleri Mehmet Baysal'ı makamında ziyaret ettiler Devamını Oku

odalar_top.jpg

Odaların Büyükşehirden Talepleri Belirlendi

Muğla içinde faaliyet sürdüren Borsa ve Odaların Başkanları MUTSO'da bir araya gelerek, Büyükşehir Belediyesi'nden beklentilerini dile getirdiler.

Muğla…

Devamını Oku

hind_ziy3.jpg

HİNDİSTAN BAŞKONSOLOSUNDAN MEHMET BAYSAL’A NEZAKET ZİYARETİ

Hindistan Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Manish Gupta Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Baysal'ı makamında ziyaret etti.

Hindistan Başkonsolosu Gupta, iki…

Devamını Oku

Başkanın Mesajı

baskan_mehmet_baysal

Değerli üyelerimiz, değerli dostlarımız;

Marmaris ticaret odamız kuruluşundan bu güne kadar bölgemiz ve ülkemiz ekonomisine vizyonuna katkılarını vererek 20.yılını tamamlamıştır. Odamızın kurulduğu andan itibaren başta kurucu başkanımız Musatafa BALCI’ya ve görev yapan, emeği geçen yönetim kurulu başkanlarımıza,meclis başkanlarımıza tüm organ üyelerimize ve personellerimize teşekkür ederim.Bu arada Hakkın rahmetine kavuşmuş başta ablamız Jale BAYINDIR ve tüm üyelerimizi de  saygıyla anıyorum.Bugün ilimizde faaliyet gösteren diğer odalarla kıyaslandığımızda 20 yıllık bir süre bizim çok genç bir oda olduğumuzu göstermektedir.Buna rağmen bu kısacık sürede odamız bu gün her konuda yeterliliğini ispatlamıştır.

Devamını Oku

MTO üyelerine indirim yapan firmalar arasına sizde katılmak ister misiniz?