Komite kararları sol menüdeki gibidir. Detayını görüntülemek istediğiniz komite kararının üzerine tıklayınız. 

1.GRUP: TARIM, HAYVAN VE GIDA İMALATI MESLEK GRUBU

 

2.GRUP: İNŞAAT,İMALAT VE İNŞAAT MALZEMELERİ  MESLEK GRUBU 

FATİH KAPLAN (Başkan)

 

UMUT ÇAĞATAY KOÇAK (Başkan)

GÖKHAN KAYA (Başkan Yardımcısı)

 

ALİ TOLGA AKBAY (Başkan Yardımcısı)

BURAK İSTANBULLUOĞLU (üye)

 

RAMAZAN EMRE ŞEN (üye)

İRFAN YILDIRIM (üye)

 

ALİ ULVİ AVANOĞLU (üye)

ÖZKAN ÖZDEMİR (üye)

 

MUSTAFA CEM TEKDAĞ (üye)

 

 

MUSTAFA BARLAS (üye)

 

 

NESİM TELLİ (üye)

 

 

 

3.GRUP: TOPTAN,PERAKENDE  MESLEK GRUBU

 

4.GRUP: GIDA MESLEK GRUBU

HAKAN ÖNER   (Başkan)

 

MEHMET MURAT AĞCA    (Başkan)

AHMERT İNOĞLU  (Başkan Yardımcısı)

 

ALİ ÖZENOĞLU  (Başkan Yardımcısı)

HÜSEYİN SİNKİL  (üye)

 

MEHMET BAYSAL  (üye)

ÖMER ERDEN  (üye)

 

BÜLENT HOROZ  (üye)

MEHMET ÜNEY  (üye)

 

FERHAT KAYA  (üye)

 

 

NALAN KAPLAN  (üye)

 

 

 

5.GRUP: TEKSTİL MESLEK GRUBU

 

6.GRUP: ULAŞTIRMA, OTOMOTİV VE AKARYAKIT MESLEK GRUBU 

MUSTAFA KODAMAN  (Başkan)

 

ZAFER ÖZNUR  (Başkan)

NURGÜL KARAHİTAY  (Başkan Yardımcısı)

 

VOLKAN UZUN   (Başkan Yardımcısı)

MAHMUT AKYAZICI  (üye)

 

ADEM GÖKÇEN  (üye)

RAMAZAN KARAVAR  (üye)

 

ÇAĞATAY DÖNERTAŞ  (üye)

MUSTAFA NARLIKAYA  (üye)

 

ALİ MURAT AKIN   (üye)

 

 

MEHMET BACAKOĞLU  (üye)

 

 

MEMDUH SAYAR  (üye)

 

 

 

7.GRUP: KUYUMCU VE SAATÇİ MESLEK GRUBU

 

8.GRUP: KONAKLAMA MESLEK GRUBU

MADINA OKÇULAR   (Başkan)

 

AYŞE NURDAN GÜRKÖK   (Başkan)

AHMET MALİK YAVUZ  (Başkan Yardımcısı)

 

ZEKİYE İPÇİ  (Başkan Yardımcısı)

OSMAN AKDEMİR  (üye)

 

AHMET ALİ KANSU  (üye)

SEVGİN KARADİNÇ  (üye)

 

HALİL KARADEMİR  (üye)

CEFA ALİM  (üye)

 

İBRAHİM SAYAR  (üye)

 

 

ARIHAN ERDOĞAN  (üye)

 

 

MEVLUDİN DİZDAR  (üye)

 

 

 

 9.GRUP: YİYECEK, İÇECEK MESLEK GRUBU

 

10.GRUP: BİLGİ, YAYINCILIK, MÜHENDİSLİK MESLEK GRUBU

SÜLEYMAN MUTLU AYHAN   (Başkan)

 

AHMET ÇATAN   (Başkan)

MUSTAFA ÜNLÜ  (Başkan Yardımcısı)

 

ECE  KUMANLI  (Başkan Yardımcısı)

GÜNER İNCE  (üye)

 

YUSUF SİVRİ  (üye)

SERHAN DİNÇER  (üye)

 

ERGÜN ATALAY  (üye)

AHMET MELİH ARTUN  (üye)

 

SAİME ÖZER  (üye)

CEMAL BİNGÖL  (üye)

 

OLGUN KALE  (üye)

DURDU ADALI  (üye)

 

DURAN İLGÜN  (üye)

 

 

 

 

 

 

11.GRUP: BANKA, SİGORTA VE EMLAKÇILAR MESLEK GRUBU

 

12.GRUP: EĞİTİM, SAĞLIK, SPOR  MESLEK GRUBU

ABDURRAHMAN YÜCE   (Başkan)

 

MEHMET POYRAZ   (Başkan)

ERTAN KORKMAZ  (Başkan Yardımcısı)

 

HASAN HÜSEYİN ERTUĞRUL  (Başkan Yardımcısı)

İBRAHİM TAYFUN ŞENTOP  (üye)

 

SALİH BURAK YÜCE  (üye)

SERDAR BAKIRLI  (üye)

 

NURCAN DAĞ  (üye)

EMRE BALAK  (üye)

 

HASAN ONAT  (üye)

YAŞAR MEVLÜT BAYINDIR  (üye)

 

 

İLKER KARADENİZLİ  (üye)

 

 

 

 

 

13.GRUP: DENİZCİLER  MESLEK GRUBU

 

 

ŞADAN ÖNEN   (Başkan)

 

 

CÜNEYT ÜNVER  (Başkan Yardımcısı)

 

 

ÖZLEN ŞAYLI  (üye)

 

 

BEDRİ KUYUCU  (üye)

 

 

İSMAİL NEJAT ÖZBOZDAĞ  (üye)

 

 

YILMAZ YETER  (üye)