40 Saatlik Proje ve Fizibilite Raporu Hazırlama Eğitimi

  • Tarih: 28 August 2014
  • Saat: 09:30 - 17:30
  • Yer: Eğitim ve Kalite Müdürlüğü
  • İletişim: Tel : 0252 413 44 44
  • Organizasyon: Marmaris Ticaret Odası

Açıklama

Proje kurumları ve işletmeleri orta ve uzun vadede başarıya ulaştırmayı hedefleyen stratejik planların bütünüdür. Proje ve fizibilite raporu biribirleri ile bağlantılı olup fizibilite raporunun hazırlanması uzmanlık bilgi ve deneyimi gerektiren bir proje faaliyetidir. Bu faaliyetlerde gerekli analizleri yaparak sonuçları ortaya koymakla elde edilir.Bu eğitimle işletmelerin her türlü projenin oluşturulması ve fizibilite raporlarının hazırlanmasına yönelik olarak gerekli olan tüm analiz yöntemlerini ve proje değerlendirme tekniklerinin kullanılması amaçlanmaktadır.**

Odamız tarafından ATSO AKADEMİ çatısı altında 40 Saatlik Proje ve Fizibilite Raporu Hazırlama konulu eğitim programı düzenlenmiş olup; eğitim konu alt başlıkları ve eğitmen özgeçmişi ekte yer almaktadır.

Eğitim programına katılmak isteyenler Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru ve ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirler. Eğitimde, katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir.