MTO ÜYELERİNE TEB BAHAR KREDİSİ

Wednesday, 17.03.2021

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) işletmelerin yüzünü güldürecek bahar kampanyası başlattı. Marmaris Ticaret Odası (MTO) üyelerinin de yararlanabileceği kampanya kapsamında, işletme sahipleri ilk 3 ay ödemesiz ve sonrasında aylık eşit taksitlerle ödenmek üzere maksimum 36 ay vadeli kredi kullanabilecekler. Kampanya 1 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerli olacak.

TEB Marmaris Şubesi Müdürü Mete Tatlıtuğ, Fİşletme Müşteri İlişkileri yöneticisi Gökhan Şulen, Marmaris Ticaret Odası’nı ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı S. Mutlu Ayhan'a kampanyanın detayları hakkında bilgi verdi. Başkan Ayhan, MTO üyesi işletmelere sağlanan kredi desteği için TEB Şube Müdürlerine teşekkür ederek, hayırlı olmasını diledi.

MTO üyelerinin yararlanabileceği 1 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerli olan TEB Bahar Kredisi kampanyasında, işletmeler ilk 3 ay ödemesiz ve sonrasında aylık eşit taksitlerle ödenmek üzere minimum 3 ay maksimum 36 ay vadeli kredi kullanabilecek. TEB kampanyası uyarınca işletmeler esnek veya eşit taksitli ticari kredi kullanabilecekler ve 3 ila 24 ay için faiz oranı %1.49, 25 ila 36 ay içinse % 1.55 olacak. 3 ay ödemesiz dönemden sonraki ayın ilk taksit tutarı, ana para hariç, 3 aylık ödemesiz dönemin birikmiş faiz tutarı ve BSMV dahil olarak alınacak. Kampanya kapsamında TEB şubeleri üzerinden yapılacak olan taksitli ticari kredi kullanımı için üst limit 500.000 TL olacak. Kullandırılacak kredi tutarı, kredi kullanan üyenin kredibilitesine göre değişiklik gösterebilecek.

TEB şube müdürleri, belirtilen faiz oranlarının piyasa şartlarına göre değişiklik gösterebileceğine dikkat çekerek, her pazartesi güncel faiz oranlarının belirleneceğini bildirdiler.

 


PDF

Dosya Adı İndir

ÖRNEK ÖDEME PLANI