Odamızda Marmaris Kaymakamı Celaletin Yüksel, Milli Eğitim Md. Yrd., Halıcı Ahmet Urkay And. Lisesi Müdürü, MTO Başkanı Mehmet Baysal, yönetim kurulu üyeleri, başarı gösteren öğrenci yakınları ve öğrencilerin katılımları ile…
21-22 Kasım 2015 tarihleri arasında; Marmaris Ticaret Odası ev sahipliğinde, Marmaris’te düzenlenecek olan “Uluslararası Katılımlı Marmaris Apiterapi ve Arı Ürünleri Sempozyumu” hakkında Muğla Valisi Amir Çiçek makamında ziyaret edilerek bilgilendirildi.
…
TOBB Büyük Anadolu Lojistik Organizasyon Yönetim Kur. Başkanı Harun Karacan MTO Yön.Kur. Başkanı Mehmet Baysal'ı makamında ziyaret etti.
MTO olarak üyelerimiz ve Marmaris halkının menfaatine olan tüm konularda müdahil olmayı görev adleden MTO yaptığı araştırmalar sonucunda,
Devamı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) de aralarında olduğu toplumun farklı kesimlerini temsil eden STK’lar teröre karşı tek ses oldu. Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun da katıldığı ‘Teröre karşı Sivil İnisiyatif’ konulu…
SKAL Marmaris Kulübü, 29.07.2015 akşam gerçekleşen Olağan Toplantısı’nda Marmaris Ticaret Odası (MTO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Baysal’ı misafir etti. Başkan Baysal, Asım Geniş Başkanlığındaki SKAL üyelerine, yönetimde oldukları son…
Odamız tarafından yürütülen ve Marmaris'te alternatif turizm alanlarının ve faaliyetlerinin, Marmaris kültürünün, değerlerinin ve yöresel tatlarının turizmde ön plana çıkartılması ve bu amaçla tanıtım altyapısı kurulmasını kapsayan ROTA MARMARİS isimli…
ULUSLARARASI KATILIMLI MARMARİS APİTERAPİ VE ARI ÜRÜNLERİ SEMPOZYUMU 20-21-22 KASIM 2015 GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR.
GATA’DAN PROF. DR. MEHMET TANYÜKSEL, ARI YETİŞTİRME UZMANI PROF. DR. MUHSİN DOĞAROĞLU, APİTERAPİ DERNEĞİ BAŞKANI YARD.DOÇ.DR.…
Terörün her türlüsünü kınıyoruz.!!!
Adıyaman ve Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde meydana gelen korkunç saldırı, ülkemizin birlik, beraberlik ve huzuruna yöneliktir.
Hayatını kaybedenler için acımız sonsuzdur. Hayatını kaybedenlere Allah’tan…
Odamızın geleneksel iftar yemeği gerçekleşti,
Meclis üyeleri, Kadın Girişimciler, Genç Girişimciler ve Personelimiz geleneksel iftar yemeğinde biraraya geldi..
Türkiye Odalar Borsalar Birliği (TOBB) ve Marmaris Ticaret Odası (MTO)'nın katkılarıyla, her Ramazan ayında geleneksel olarak dağıtılan Ramazan yardım paketleri bu yılda dağıtılmaya başlandı. İçerisinde 19 parça temel…
Marmaris Ticaret Odası’nca, bölgenin kültürü ve mutfağını tanıtmak amacıyla düzenlenen “Marmaris Bal Evi 1.Gastronomi ve Kültür Şenliği” 5 Mayıs 2015 Salı günü Osmaniye Mahallesi Marmaris Bal Evinde gerçekleştirildi.
Odamızın Meclis toplantısınakonuşmacı olarak katılan Arı yetiştirme Uzmanı ve Marmaris Balevi Danışmanı Prof. Dr. Muhsin DOĞAROĞLU Marmaris Balevi ve Çam balı önemi hakkında meclis üyelerimize eğitim verdi.
Doğaroğlu; Türkiye 90-95…
Marmaris Ticaret Odası bölgemiz değerlerini markalaştırmaya devam ediyor. Bu amaçla Marmaris Çam ağacından elde edilen ‘Çam Kolonya’ kutusu sizlerin oyları ile belirlendi.
Anketimize katılanlara, değerlendirmelerinden dolayı teşekkür eder, anket…
Değerli Üyelerimiz,
2015 yılı 1. Dönem Oda aidatı son ödeme tarihi 30.06.2015 Salı günü olup Odamız web sitesindende Online ödeme yapabilirsiniz.
9.Cumhurbaşkanımız Sayın Süleyman DEMİREL'e ALLAH' tan rahmet,başta ailesi olmak üzere,sevenlerine ve milletimize başsağlığı diliyorum.
MEHMET BAYSAL
Yönetim Kurulu Başkanı
TOBB Muğla KAGİK, hafta sonu bir kahvaltı düzenledi. Tüm Kadın Girişimciler Kurulu Üyelerinin davet edildiği organizasyonda önceki dönem İcra Komitesi üyelerine çalışmaları nedeniyle teşekkür belgesi takdim edildi.
Marmarsi Ticaret Odasını…
Ekonomi Bakanı Nihat ZEYBEKCİ'nin katılımıyla gerçekleşen "Muğla Oda ve Borsaları İstişare Toplantısı" Muğla ticaret ve sanayi Odası'nın ev sahipliğinde gerçekleşti.
Muğla ve İlçelerinin bölge için gereksinimleri ve projelerin anlatıldığı…
Marmaris Ticaret Odası’nca, bölgenin kültürü ve mutfağını tanıtmak amacıyla düzenlenen “Marmaris Bal Evi 1.Gastronomi ve Kültür Şenliği” 5 Mayıs 2015 Salı günü Osmaniye Mahallesi Marmaris Bal Evinde gerçekleştirildi.
Marmaris Esnaf…