Değerli Üyemiz,
Halkbankası'nın oluşturduğu finansman paketi detaylarına aşağıda yer verilmiştir. İlgili üyelerimize duyurulur.
HALK BANKASI’NDAN İVME (İleri, Verimli, Milli Endüstri) FİNANSMAN PAKETİ
Ülkemizde ithalat bağımlılığı yüksek, dış ticaret açığı…
Marmaris Ticaret Odası (MTO) ile Fibabanka arasında Oda üyelerinin yararlanabileceği kredi protokolü imzalandı. Marmaris Ticaret Odası ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda, MTO Yönetim Kurulu Başkanı S. Mutlu Ayhan, Fibabanka Marmaris Şube Müdürü…
Kıymetli Üyelerimiz,
Marmaris Ticaret Odası Başkanlık görevine, değerli Yönetim Kurulu Üyelerimiz arasında 21 Mayıs 2019 tarihinde yapılan seçim sonucu layık görülmüş bulunuyorum. Y
Marmaris Ticaret Odası ilgili mevzuat gereği Yönetim Kurulu içinde yapılan seçim neticesinde tüm üyelerin oylarıyla Başkanlık görevine S. Mutlu Ayhan seçildi.
Marmaris Ticaret Odası Eski Başkan’ı Mehmet Baysal’ın, 31 Mart’ta…
Odamız Yönetim Kurulu Başkanı S. Mutlu Ayhan, Fibabanka Akdeniz Bölge Müdürü Rüçhan İnan ve Marmaris Şube Müdürü Volkan Ali Küçük ile görüştü. Görüşmede ilçemizin turizm ve ticari hayatı hakkında karşılıklı…
Odamız Yönetim Kurulu Başkanı S. Mutlu Ayhan, Meclis Başkanı Nurgül Candan, Meclis Üyelerimiz ve TOBB Delegeleri Cüneyt Ünver, Ece İncekara, Kamil Çakır, Murat Erhan Demir ve Bülent Horoz, Odamız Genel…
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin, Hazine ve Maliye Bakanlığı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın desteğiyle başlatılan İstihdam Seferberliği 2019 projesi kapsamında, ilçemizde en çok istihdam sağlayan firmalarımızı ziyaret ettik.Yönetim Kurulu…
Odamız Meclis ve Yönetim Kurulu, geçtiğimiz ay yapılan yerel seçimler sonucu Marmaris Belediye Başkanı seçilen Sayın Mehmet Oktay'ı makamında ziyaret etti. Yaklaşan turizm sezonu öncesi, esnaf ve işletmelerin görüşlerini aktaran…
T.C. Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Marmaris'e yaptığı ziyaret kapsamında oda başkanları ve sektör temsilcileri ile bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıya katılan Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Mutlu Ayhan, yaklaşan…
Marmaris Ticaret Odası’nda (MTO) 27 Mart tarihinde düzenlenen Meslek Komiteleri Ortak Toplantısı’nda, İstihdam Seferberliği 2019 Teşvikleri anlatıldı. MTO üyelerinin yoğun katılım gösterdiği toplantıya, T.C.…
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla ülke genelinde başlatılan İstihdam Seferberliği 2019 çalışmalarına Marmaris de katıldı. Marmaris Ticaret Odası Başkanı S. Mutlu Ayhan, oluşturulan teşvik paketlerinin Marmaris ticari hayatına olumlu katkı…
Kurtuluış Savaşı'nda destan yazan Çanakkale Şehitlerimizi zaferlerinin 104. yılında şükran ve rahmetle anıyoruz.
Muğla Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan Adayı ve Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Fethiye Belediye Başkan Yardımcısı Mete Atay, yerel seçim öncesi kurum ziyaretleri kapsamında Odamızı ziyaret etti. Meclis Başkanımız Nurgül…
Odamız Yönetim Kurulu Başkanı S. Mutlu Ayhan, yerel seçim öncesi Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, İl Başkanı İsmet Köse, İlçe Başkanı Mustafa Tüzün ve DP Muğla Büyükşehir Başkan Adayı…
Doğumdan ölüme kadar hayatın her alanında varlıklarını ve desteklerini hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününü Yürekten Kutlarız.
Marmaris Şekerbank Müdürü Mehmet Efe, Odamız Yönetim Kurulu Başkanı S. Mutlu Ayhan'ı ziyaret etti. Marmaris Ticaret Odası üyelerinin ticari faaliyetlerinde banka işlem kolaylığı ve üye memnuniyetine yönelik iyileştirme konularında görüşmeler…
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) bünyesinde, Marmaris Ticaret Odası'nda faaliyet gösteren İl Genç Girişimciler ve Kadın Girişimciler Kurulları, İcra Komitesi için seçimlerini gerçekleştirildi. Seçimler sonucunda asil ve yedek üyeler belirlendi.
MTO'da…
Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Dilay Uçar, Odamız Yönetim Kurulu Başkanı ve üyelerine nezaket ziyaretinde bulundu. Yönetim Kurulu Başkanımız S. Mutlu Ayhan ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Özgecan Çetinkaya, Görkem İnal ve…
Denizbank Marmaris Şube Müdürü Emin Deniz ve KOBİ Portföy Yöneticisi Hülya Yıldız Odamız Yönetim Kurulunu ziyaret etti. Yönetim Kurulu Başkanımız S. Mutlu Ayhan, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Görkem İnal, Özgecan Çetinkaya…