Marmaris Genç İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koçer, TUGİK Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Erdaş ve yönetim kurulu üyeleri; odamız başkanı Mehmet Baysal ve yönetim kurulu üyelerine nezaket ziyaretinde bulundular.
…
6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği yasasının tam metnine ve işverene getirilen yükümlülükler ile bu yükümlülüklere uyulmaması halinde uygulanacak para cezalarına ilişkin tabloya; ayrıca Muğla ve ilçelerinde faaliyet gösteren ortak…
Geçtiğimiz hafta yapılan Genel Kurul toplantısı ile yeni yönetimini belirleyen Marmaris Rotary Kulübü, 2013-14 dönem Başkanı Ferhat Düztaşlık ve yeni yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Mehmet Baysal'ı makamında ziyaret ettiler.
…
Cumhurbaşkanımız Sayın Abdullah Gül 1 - 4 Nisan 2013 tarihleri arasında Litvanya ve Letonya'ya gerçekleştirdiği ziyaretlerde Baltık bölgesinde faaliyet gösteren organizasyonlar ile Türkiye arasındaki işbirliği anlaşmalarının zemini hazırlamış ve gerçekleşmesine…
Ege Bölgesi İstişare Toplantısı TOBB İkiz Kuleler'de gerçekleştirildi. TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nun başkanlığındaki toplantıda bölgenin sorunları ve çözüm önerilerinin yanı sıra ülke ve dünya ölçeğindeki ekonomik gelişmeler de masaya…
Marmaris Ticaret Odası'nın 15 haziran 2013'de yapılan seçimler sonucu oluşan yeni yönetim kurulu üyeleri, son kararname ile Bingöl'den Muğla Valiliği'ne atanan Vali Mustafa Hakan Güvençer'e nezaket ziyaretinde bulundu.
Mehmet Baysal…
Geçtiğimiz haftalarda yeni den Marmaris Ticaret Odası Başkanlığına yönetimini yenileyerek seçilen Marmaris Ticaret Odası Başkanı Mehmet Baysal'ı ve yönetim kurulu üyelerini AK partililer ziyaret ettiler. Geçtiğimiz günlerde AK Parti olarak…
Milli Merkez Marmaris Komitesi; Marmaris Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Baysal'ı makamında ziyaret etti.
Baysal ziyarette yaptığı konuşmada; "MTO meclisi, yönetimi ve üyeleri olarak, üstümüze düşen ne varsa bizler…
İçmeler Belediye Başkanı Zeki Eren; 2013-2017 dönemi yeniden Yönetim kurulu Başkanı seçilen Mehmet Baysal'ı ve yeni yönetim kurulu üyelerini makamında ziyaret etti.
Eren; nezaket ziyareti sonrası Baysal ve yeni yönetim…
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'ne(TOBB) bağlı Muğla'daki ticaret, sanayi, deniz ticaret odaları ve Ticaret Borsası'nın başkan ve meclis başkanları, bir araya geldi. Toplantıdan, ağustos ayında yapılacak TOBB seçimlerinde Rifat Hisarcıklıoğlu…
Marmaris Dayanışma Derneği üyeleri 2013-2017 dönemi yeniden başkan seçilen Mehmet Baysal'ı ve yeni yönetim kurulu üyelerini makamında ziyaret etti.
Dayanışma derneği üyeleri; nezaket ziyareti sonrası Baysal ve yeni yönetim kuruluna…
Marmaris Ticaret Odası'nın 15 mayıs 2013'de yapılan seçimler sonucu oluşan yeni yönetim kurulu Marmaris Kaymakamı Ali Galip Saral'ı makamında ziyaret etti.
Başkan Mehmet Baysal; katıldığı ziyarette Yeni yönetim kurulu üyelerini…
Marmaris Ticaret Odası organ seçimleri 15 Haziran 2013 Cumartesi günü saat 09:00 – 17:00 arası Sabancı Lisesi binasında gerçekleştirildi.
Marmaris Ticaret Odası organ seçimleri Mehmet BAYSAL ve ekibinin oluşturduğu güç…
2010 yılından bu yana yürüttüğümüz Beşi Bir Yerde Projelerimizden inanç ve evlilik turizmi alanında Marmaris'e cazibe merkezi oluşturmayı hedeflediğimiz Kameriye Ortodoks Kilisesi'nin restorasyonu için son aşamaya gelindi.
Marmaris Ticaret Odası…
2010 yılından bu yana yürüttüğümüz Beşi Bir Yerde Projelerimizden inanç ve evlilik turizmi alanında Marmaris'e cazibe merkezi oluşturmayı hedeflediğimiz Kameriye Ortodoks Kilisesi'nin restorasyonu için son aşamaya gelindi.
Marmaris Ticaret Odası…
Marmaris Ticaret Odası'nın 2009 – 2013 faaliyet döneminde, odamız ve Marmaris için yapmış olduğunuz çalışmalar ve katkılardan dolayı meslek komitesi üyelerine, meclis üyelerine, yönetim kurulu üyelerine, kadın ve genç girişimcilerine…
16 Mayıs 2013 Perşembe günü saat 15:00 de odamız Jale Bayındır
Meclis salonunda Meclis Başkanı Hüseyin Süer Başkanlığında, meclis üyelerimizin
katılımları ile 55. Son olağan meclis toplantısı gerçekleşti.
Süer; toplantı…
Odamızın üyelerinin taleplerini karşılama ve hizmetlerimizi belirli bir standardizasyona oturtma amacıyla gelişime açık süreklilik arz eden bir meslek kuruluşu olması amacıyla 2012 Aralık ayından bugüne gerçekleştirdiği yoğun çalışmalar neticesinde Stratejik…
Akredite Oda derecesinde hizmet sunan Odamız, 2012 yılında Akreditasyon ve Kalite Belgelendirmeleri için çalışmalarına hız vermiştir.
Akreditasyonun ilk aşaması olan ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemleri kapsamında belgelendirilmeye hak kazanmak için…
Ordu Belediye Başkanı Seyit Torun ve Marmaris Ordulular Derneğinin Başkanı Hacı Ali Elibal başkanımız Mehmet Baysal'ı ve Yönetim Kurulu üyelerimizi ziyaret etti.
Baysal, Ordu Belediye Başkanı'nın yaptığı ziyaretten dolayı memnuniyetini…