• 800 AİLEYE RAMAZAN YARDIM PAKETİ

  Friday, 29.08.2014

  Türkiye Odalar Borsalar Birliği (TOBB) ve Marmaris Ticaret Odası (MTO)'nın katkılarıyla, her Ramazan ayında geleneksel olarak dağıtılan Ramazan yardım paketleri bu yılda dağıtılmaya başlandı.

  İçerisinde 19 parça temel gıda ve…

  Devamı

 • Basın Bayramı Kutlama Mesajı

  Friday, 29.08.2014

  Değerli Basın Mensupları;

  “Büyük Önder Atatürk’ün, ‘Basın, bir milletin ortak sesidir. Bir milleti aydınlatma ve olgunlaştırmada, bir milletin ihtiyaç duyduğu düşünsel gıdayı vermede, özet olarak bir milletin hedefi mutluluk olan…

  Devamı

 • Yeni Yönetim Kurulu Üyelerimiz Marmaris Balevi’ni Ziyaret Etti

  Friday, 29.08.2014

  15 Haziran 2013 seçimlerinden sonra, Marmaris Ticaret Odası yeni yönetim kurulu olarak seçilen üyelerimiz Marmaris Balevini ziyaret ettiler ve balevi hakkında detaylı bilgi aldılar.

  Marmaris Balevi; Marmaris için bir farkındalık…

  Devamı

 • Marmaris Lions Kulübü Yeni Yönetimi Başkan M.Baysal’ı Ziyaret Etti

  Friday, 29.08.2014

  Kısa zaman önce değişen Marmaris Lions Kulübü yeni Yönetimi Mehmet Baysal ve Yönetim kurulu üyelerini makamında ziyaret etti. Yeni seçilen Başkan Gökhan Yıldırım Lions Kulübü Yeni Yönetimini tanıtıp, yapacakları projeler…

  Devamı

 • GETOB Ziyareti

  Friday, 29.08.2014

  GETOB Başkanı Bülent Bülbüloğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri; Meclis Başkanımız Ali Kansu, Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Baysal ve üyelerini odamızda nezaket ziyaretinde bulundu.

  Bülbüloğlu'na yeni oluşan Meclise ve yönetim kurulu…

  Devamı

 • Kameriye Kilisesi Hakkında Sayın Vali Güvençer Bilgilendirildi

  Friday, 29.08.2014

  Marmaris'e cazibe merkezi oluşturmayı hedeflediğimiz Selimiye Köyü - Kameriye Ortodoks Kilisesi'nin restorasyonu için yapılan çalışmalar hakkında Muğla Valisi Sayın M.Hakan Güvençer'i makamında bilgilendirme ziyareti yapıldı.

  Ziyarette Bozburun Belediye Başkanı Cemil…

  Devamı

 • Odamızın İftar Yemeği

  Friday, 29.08.2014

  15 Haziran 2013 Marmaris Ticaret Odası yeni dönem seçimlerinde seçilen Meclis üyelerimize, odamız personeli ve Marmaris yerel basınının da katılımları ile iftar yemeği yapıldı.

  Meclis başkanımız Ali Kansu'nun hoş geldiniz…

  Devamı

 • Marmaris Genç İşadamları Derneği Ziyareti

  Friday, 29.08.2014

  Marmaris Genç İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koçer, TUGİK Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Erdaş ve yönetim kurulu üyeleri; odamız başkanı Mehmet Baysal ve yönetim kurulu üyelerine nezaket ziyaretinde bulundular.

  Devamı

 • Yeni İş Sağlığı ve Güvenliği Yasası

  Friday, 29.08.2014

  6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği yasasının tam metnine ve işverene getirilen yükümlülükler ile bu yükümlülüklere uyulmaması halinde uygulanacak para cezalarına ilişkin tabloya; ayrıca Muğla ve ilçelerinde faaliyet gösteren ortak…

  Devamı

 • Marmaris Rotary Kulübü Yeni Yönetimi Odamızı Ziyaret Etti

  Friday, 29.08.2014

  Geçtiğimiz hafta yapılan Genel Kurul toplantısı ile yeni yönetimini belirleyen Marmaris Rotary Kulübü, 2013-14 dönem Başkanı Ferhat Düztaşlık ve yeni yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Mehmet Baysal'ı makamında ziyaret ettiler.

  Devamı

 • Baltık TÜRK İŞ Forumu Koordinasyon Toplantısı Fethiye`De Yapıldı

  Friday, 29.08.2014

  Cumhurbaşkanımız Sayın Abdullah Gül 1 - 4 Nisan 2013 tarihleri arasında Litvanya ve Letonya'ya gerçekleştirdiği ziyaretlerde Baltık bölgesinde faaliyet gösteren organizasyonlar ile Türkiye arasındaki işbirliği anlaşmalarının zemini hazırlamış ve gerçekleşmesine…

  Devamı

 • Hisarcıklıoğlu, Ege Bölgesi Oda Ve Borsa Başkanlarıyla ‘İstişare’ Toplantısında Bir Araya Geldi

  Friday, 29.08.2014

  Ege Bölgesi İstişare Toplantısı TOBB İkiz Kuleler'de gerçekleştirildi. TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nun başkanlığındaki toplantıda bölgenin sorunları ve çözüm önerilerinin yanı sıra ülke ve dünya ölçeğindeki ekonomik gelişmeler de masaya…

  Devamı

 • Muğla Valisi Sayın M.Hakan Güvençer’e Ziyaret

  Friday, 29.08.2014

  Marmaris Ticaret Odası'nın 15 haziran 2013'de yapılan seçimler sonucu oluşan yeni yönetim kurulu üyeleri, son kararname ile Bingöl'den Muğla Valiliği'ne atanan Vali Mustafa Hakan Güvençer'e nezaket ziyaretinde bulundu.

  Mehmet Baysal…

  Devamı

 • Marmaris Ak Parti Odamızı Ziyaret Etti

  Friday, 29.08.2014

  Geçtiğimiz haftalarda yeni den Marmaris Ticaret Odası Başkanlığına yönetimini yenileyerek seçilen Marmaris Ticaret Odası Başkanı Mehmet Baysal'ı ve yönetim kurulu üyelerini AK partililer ziyaret ettiler. Geçtiğimiz günlerde AK Parti olarak…

  Devamı

 • Baysal, Atatürk İnkılâplarına Sahip Çıkan İnsanlarız

  Friday, 29.08.2014

  Milli Merkez Marmaris Komitesi; Marmaris Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Baysal'ı makamında ziyaret etti.

  Baysal ziyarette yaptığı konuşmada; "MTO meclisi, yönetimi ve üyeleri olarak, üstümüze düşen ne varsa bizler…

  Devamı

 • İçmeler Belediye Başkanı Zeki Eren Ziyareti

  Friday, 29.08.2014

  İçmeler Belediye Başkanı Zeki Eren; 2013-2017 dönemi yeniden Yönetim kurulu Başkanı seçilen Mehmet Baysal'ı ve yeni yönetim kurulu üyelerini makamında ziyaret etti.

  Eren; nezaket ziyareti sonrası Baysal ve yeni yönetim…

  Devamı

 • Muğla Odalar Toplantısı Gerçekleşti

  Friday, 29.08.2014

  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'ne(TOBB) bağlı Muğla'daki ticaret, sanayi, deniz ticaret odaları ve Ticaret Borsası'nın başkan ve meclis başkanları, bir araya geldi. Toplantıdan, ağustos ayında yapılacak TOBB seçimlerinde Rifat Hisarcıklıoğlu…

  Devamı

 • Marmaris Dayanışma Derneği Nezaket Ziyareti

  Friday, 29.08.2014

  Marmaris Dayanışma Derneği üyeleri 2013-2017 dönemi yeniden başkan seçilen Mehmet Baysal'ı ve yeni yönetim kurulu üyelerini makamında ziyaret etti.

  Dayanışma derneği üyeleri; nezaket ziyareti sonrası Baysal ve yeni yönetim kuruluna…

  Devamı

 • MTO Yeni Yönetim Kurulundan Marmaris Kaymakamına Ziyaret

  Friday, 29.08.2014

  Marmaris Ticaret Odası'nın 15 mayıs 2013'de yapılan seçimler sonucu oluşan yeni yönetim kurulu Marmaris Kaymakamı Ali Galip Saral'ı makamında ziyaret etti.

  Başkan Mehmet Baysal; katıldığı ziyarette Yeni yönetim kurulu üyelerini…

  Devamı

 • MTO YENİDEN BAYSAL DEDİ

  Friday, 29.08.2014

  Marmaris Ticaret Odası organ seçimleri 15 Haziran 2013 Cumartesi günü saat 09:00 – 17:00 arası Sabancı Lisesi binasında gerçekleştirildi.

  Marmaris Ticaret Odası organ seçimleri Mehmet BAYSAL ve ekibinin oluşturduğu güç…

  Devamı